Умови лізингу для легкових атво

Нанижча ставка на ринку
Швидке рішення
Мінімальне навантаження на бюджет
ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта
Індивідуальний графік платежів
Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний
Швидке та зручне оформлення
Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF
advantages
Подати заявку

Оберіть тип техніки на яку необхідно оформити лізинг

Оформити лізінг просто

Швидке та зручне оформлення
1

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

Швидке та зручне оформлення
2

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

Швидке та зручне оформлення
3

Підписуєте договір та вносите аванс

Швидке та зручне оформлення
4

Отримуєте обраний вид транспорту

Ексімлізинг - надійний лізинговий партнер!

Ексімлізинг – це персоналізовані пропозиції, привабливі умови та якісний сервіс, підкріплений значним досвідом комплексних фінансових рішень.

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу автотранспорту, спецтехніки та обладнання незалежно від їх типу, марки та вартості. EXIM співпрацює з фізичними особами, а також представниками малого, середнього та великого бізнесу.

За 8 років роботи в EXIM профінансовано більше 5 137 таких клієнтів. Повторних звернень при цьому майже половина (48%).

about

Наші клієнти

Відгуки клієнтів

Буковинський Олександр

Користуюсь послугою фінансового лізингу в Ексімлізинг вже три роки. Отримав в лізинг дві сцепки. Можу відзначити відмінний сервіс та швидкість обслуговування. А також можливість підбору авто закордоном. Надійний партнер для мого бізнесу.

Прокопенко Сергій

За 8 років роботи з Ексімлізинг профінансували та викупили вже 5 авто. Можу відзначити ринкові умови, індивідуальний підхід до клієнта та швидкість реакції на наші потреби.

Марченко Андрій

Компанія підібрала нам трактор з Європи, доставила та профінансувала. І це все було дуже швидко та якісно. Зараз трактор вже приносить дохід моєму агробізнесу.

Капитько Олег

В автосалоні порадили цю лізингову компанію. Обіцяли індивідуальний підхід та швидкість рішення. Оскільки був терміново потрібен автомобіль для бізнесу, а банки не готві були нас фінансувати. В результаті ми швидко домовились про умови і оформили авто. Хочу відзначити професіональний підхід спіробітників до своєї справи.

Войтенко Катерина

Отримала в лізинг в даній компанії свій автомобіль. Швидкість і професіоналізм приємно здивували. Однозначно раджу Ексімлізинг як партнера.

Наші партнери

Лізинг авто

Лізинг автомобілів – різновид фінансових послуг, довгострокова оренда автомашини з правом подальшого викупу. Зазвичай оформити авто в лізинг можна на термін 1-5 років.

Лізинг – простий і вигідний спосіб покупки нової машини. Вважається прекрасною альтернативою кредитуванню. Фізичні та юридичні особи в Києві та Україні все частіше купують автомобілі в лізинг, а не в кредит.

Що таке лізинг авто?

Лізинг авто – це форма фінансування, яка більше схожа на покупку машини в розстрочку. Також автолізинг має спільні риси з довгостроковою орендою – регулярні внески за договором можна розглядати як орендну плату. Юридична особа або фізособа, яка оформляє авто в лізинг в Києві або інших містах України, до виплати повної суми вважається не покупцем, а орендарем. А власником автомашини є лізингова компанія.

Завдяки лізингу ви можете купити автомобіль, не маючи повної суми на руках, цим автолізинг схожий на кредит, яким теж часто користуються мешканці Києва.

Основні переваги покупки автомобіля в лізинг для юридичних осіб:

  • Немає необхідності в другій заставі. Банки видають кредити підприємствам тільки при внесенні заставного забезпечення. Якщо відповідного майна немає, висока ймовірність відмови. А при оформленні лізингу в ULF заставним забезпеченням виступає сам предмет лізингу (тобто автомобіль).
  • Оптимізація податкових витрат, зменшення податку на прибуток. Машина в лізинг є не власністю, а орендованим майном, орендар не платить транспортний податок.
  • Збереження інвестиційної привабливості. Лізинг відноситься до орендних відносин. Це означає, що суми кредитів у балансі залишаться незмінними. В результаті буде простіше отримати гроші на інші цілі – наприклад, щоб поповнити оборотні кошти.
  • Оновлення автопарку з мінімальними витратами. Початковий внесок – 20% (від вартості автомобіля). Так можна швидко та з невеликими витратами оновити автопарк, купивши необхідну кількість нових машин.

Причому вибір між купівлею та поверненням робиться не в момент укладення договору між юридичною / фізичною особою та лізинговою компанією, а коли термін дії цього договору закінчується, всі зобов’язання сторін виконані. Можливо, до того моменту у клієнта відпаде необхідність в автомашині, або він захоче купити новий автомобіль (орендувати його на тих самих умовах).

Відповіді на ваші питання